♦️تدابیر سخت تری در پیشگیری از کرونادر قیروکارزین اعمال خواهد شد
فرماندار شهرستان قیروکارزین با اشاره به مثبت شدن تست کرونای سه نفر دیگر از شهروندان این شهرستان و ابتلای قطعی پنج نفر به این بیماری، گفت: زنگ خطر این بیماری در قیروکارزین به صدا در آمده، تدابیر سخت تری در پیشگیری از کرونا اعمال می شود. 

🔸به گزارش اخبار قیروکارزین علی محمد کریمی یکشنبه هفدهم فروردین ماه در جمع اعضای شورای تامین و ستاد بحران این شهرستان تصریح کرد: به گفته کارشناسان امر، پیک اصلی این بیماری در راه است و باید تدابیر بهداشتی ویژه تری دنبال شود. 

🔸این مقام مسئول اظهار داشت: در این روز هایی که جامعه در خیال عادی شدن بحران بود ناگهان شیب ابتلای افراد به ویروس کرونا صعودی شد.

🔸کریمی ابراز کرد: افراد مبتلا شده به این بیماری همگی بومی هستند که تمامی خانواده های این بیماران و همه افراد مرتبط با آنها از نظر آلودگی به بیماری غربالگری می شوند و تحت نظر خواهند بود. 

رئیس شورای تامین شهرستان قیروکارزین ضمن تشکر از اقدامات انجام شده توسط همه دستگاه های اجرایی و پویش های مردمی افزود: این کار ها لازم بوده است اما کافی نیست از این رو برنامه های تشدیدی جدیدی در دستور کار قرار می گیرد. 

وی با بیان اینکه تمامی برنامه ها باید در چهار چوب دستور العمل های ابلاغی از ستاد ملی و استانی کرونا باشد، عنوان کرد: پنج تیم بازرسی مستمر از بازار و صنوف و کنترل شدید فعالیتای اقتصادی تشکیل می شود که روزانه گزارش های لازم تهیه و به ستاد کرونای استان ارسال خواهد شد. 🔸فرماندار شهرستان قیروکارزین با تاکید بر لزوم حفاظت از سلامتی شهروندان و پلمپ واحد های تجاری متخلف گفت: جمع آوری دست فروشان سطح شهر و جلوگیری از فعالیت مشاغل غیر ضرور الزامی است و گند زدایی معابر خصوصا حوالی مراکز بهداشتی و درمانی باید مضاعف شود.

 

🔸کریمی اظهار کرد: مسدود کردن جاده ها خلاف قانون و ممنوع است اما محدود کردن آمد و شُد ها و کنترل ورود و خروج ها مطابق با مصوبات ستاد ملی کرونا است. 

این مقام مسئول با یاد آوری اینکه شرایط امروز کشور خاص است و نباید این اجازه را داد که افراد سود جو فرصت طلبی کنند، تصریح کرد: تمامی انبار های مواد غذایی شهرستان باید توسط دستگاه های متولی شناسایی و ثبت شوند تا از هرگونه احتکار مایحتاج مردم و منفعت طلبی در این شرایط حساس جلوگیری شود. 


/ 0 نظر / 59 بازدید