پهلو گرفتن نفت کش های ایرانی در ونزوئلا نشان ابر قدرتی ایران اسلامی است
🔹گزیده ای از خطبه های نماز جمعه شهرستان قیروکارزین امروز ۹ خرداد ۱۳۹۹ 

🔸به گزارش اخبار قیروکارزین؛حجت الاسلام عنایت الله اکبری امام جمعه قیروکارزین در خطبه نماز جمعه امروز ۹ خرداد ۱۳۹۹ با اشاره به معاد و قیامت گفت؛ مسئله معاد و قیامت مسئله ای نیست که با آن عادی برخورد شود و غفلت از آن در حدی باشد که گویا نخواهند مرد و زندگی جاودانه خواهند داشت و این تفکر غلطی است.


🔸خطیب نماز جمعه قیروکارزین؛ با تسلیت روز ۱۴ خرداد رحلت امام خمینی (ره) و با اشاره به مکتب بنیانگذار انقلاب اسلامی امام خمینی (ره) و عمل به آن را جامعه خوب و ایده آل دانست.


🔸امام جمعه قیروکارزین بیان کرد با یاری خداوند کرونا را شکست می دهیم زیرا او خالق است و ما مخلوق.
🔸وی افزود؛ آغاز به کار مجلس انقلابی و مومن و انتخاب سردار قالیباف شهردار سابق تهران که در هر پست و مقامی که بوده اند به خوبی به مردم خدمت کرده اند. قالیباف هم رزم با سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی بوده است.
🔸امام جمعه قیروکارزین با اشاره به مسئله کم بودن قیمت محصولات کشاورزی گفت؛کم بودن قیمت محصولات کشاورزی در سال جهش تولید که خود باعث میشود جهش تولید نداشته باشیم.


🔸 اکبری ادامه داد؛برای تولید خوب و مولد بودن این کشاورزان باید حمایت شوند نباید کاری شود که کشاورزان دست از کشاورزی بکشند کشاورزان هزینه زیادی می کنند اما محصولات آن ها خریداری ندارد و لذا برای کشاورزان تدبیر اساسی بشود. 🔸حجت الاسلام و المسلمین اکبری افزود؛پهلو گرفتن نفت کش های ایرانی در ونزوئلا نشان از ابرقدرتی ایران اسلامی است. این یک رویکرد جدید و حرکت بی نظیری است و نشان از تبدیل شدن ایران به یک ابر قدرت و عظمت کشور ماست و بزرگی کشور را نشان میدهد.


/ 0 نظر / 68 بازدید